155 komentarzy do “Wiktor Morsan – Rytuały Miłosne

 1. Czekałam za efektami około 4 tygodnie, ale finał jest szczęśliwy mąż wrócił jesteśmy razem udało się uratować naszą rodzine. Za to kochanka została odcięta.

 2. Wypróbowałam rytuał Egipski myślałam, że się nie uda ale pomyliłam się facet, który wcześniej mnie kompletnie ignorował ostatnio zaczął mnie komplementować i dopytywał o mnie wśród moich znajomych jest szansa na coś poważniejszego z nim stworzyć.

 3. Ile rytuałów robiłam wcześniej to tylko ja wiem wstyd się przyznać. Dopiero u tego pana zadziałał i mam z powrotem swojego mężczyznę.

 4. Nie zadziałam, że w moim wieku znajdę miłość swojego życia wszystko się wydarzyło po rytuale. Wreszcie jestem szczęśliwa.

 5. Korzystałam z rytuału ochronnego czuje się znacznie lepiej odcięta została moja koleżanka, która niszczyła mi życie. Czuje się jakby ubyło mi 10 lat

 6. Polecam każdej dziewczynie, u mnie udało się na nowo przywrócić miłość mojego ukochanego. Miałam dużo wątpliwości przed rytuałem ale na szczęście się udało wszystko.

 7. Dzięki za pomoc, będę się jeszcze do pana odzyskać. Zamówię niedługo rytuał na karierę zawodową w pracy coraz ciężej na pewno skorzystam.

 8. Mogę rekomendować Pana Wiktora, rytuał zdał egzamin są efekty, partner jest znowu ze mną 2 tygodnie po rytuale Egipskim, który zamawiałam u pana Wiktora.

 9. Na moim przykładzie mogę powiedzieć, że magia działa tylko potrzeba nieco czasu. U mnie do pełnego powrotu potrzeba było około 3 tygodni.

    1. Ok. A wiec tak na ten moment zaczęliśmy na nowo się spotykać. On sam po rytuale skontaktował się ze mną około 2 tygodnie po ostatniej sesji. Po 4 tygodniach przeprowadziliśmy rozmowę i zdecydowaliśmy sobie dać szanse jeszcze raz uważam , że jest diametralna poprawa z tym co było kiedyś przed rytuałem nie mieliśmy w ogóle kontaktu.

 10. Oczekiwałam na rezultat równo miesiąc czyli sporo, ale ten trudny czas jest warty tego co stało się po rytuale, chłopak zmienił się całkowicie zaczął być troskliwy pokasował konta na portkach randkowych zaczął się troszczyć o mnie i dbać. To zupełnie nowe życie nasze wspólne. Jestem szczęśliwa i każdego dnia wstaje z uśmiechem na twarzy. Na dowód skuteczności pana Wiktora świadczy też fakt, że korzystało z jego usług cztery moje koleżanki i za każdym razem były dobre efekty i powrót ukochanego.

 11. Muszę przyznać, że nie byłam przygotowana na to, że rytuał naprawdę zadziała cały czas miałam wątpliwości ale po około dwóch tygodniach zaczęło się. Partner odezwał się do mnie, były spotkania dziś po 4 tygodniach znów jesteśmy razem.

 12. Jako, że zawsze byłem człowiekiem stroniącym od wszelkiego rodzaju imprez czy przyjęć i trochę nieśmiałym to utrudniało nawiązywanie nowych kontaktów w szczególności ciężko było mi znaleźć kobietę. Zdecydowałem się na rytuał miłosny na przyciągniecie miłości. 2 miesiące po odprawieniu rytuału odnalazłem swój skarb.

 13. Miałam robiony rytuał około miesiąca temu dziś spotkaliśmy się z moim byłym wyjaśniliśmy wszystko co złego było między nami doszliśmy do porozumienia zapytał czy może do mnie wrócić. Zgodziłam się.

 14. Po około miesiącu od rytuału udało się odnowić kontakt z byłą dziewczyną jestem zadowolony z całego przebiegu rytuału najważniejsze dla mnie były efekty.

 15. Po około dwóch tygodniach od ostatniej sesji rytualnej napisał do mnie mój były chłopak spotkaliśmy się i może będzie z tego coś więcej trzymajcie kciuki:)

  1. Musisz napisać się z nim skontaktować poprzez stronę internetową. Zawsze przed robi diagnozę zapewne powie Ci jaki rytuał będzie najlepszy, ja tak miałem.

 16. Ja zdecydowałam się na rytuał separacyjny muszę powiedzieć, że zadziałał udało się odciąć toksyczną osobę dla mnie.

  1. U mnie się udało po 3 tygodniach wrócił mój chłopak. Miałam stały kontakt podczas rytuału z panem. Bardzo dziękuje za pomoc.

 17. W styczniu brałam czarne wesele u pana Wiktora Morsana bardzo jestem zadowolona z efektów. Do tego chłopak na którego zamówiłam ten rytuał miłosny jest skupiony tylko na mnie i nie ogląda się za innymi także duży plus.

 18. Ja narazie myśle czy jest sens pisać do pana Wiktora. Na ten moment mam trudną sytuacje zostałam sama z trójką dzieci. Czy pan Wiktor będzie w stanie mi pomóc?

  1. napisz do niego najlepiej. Mnie pomógł pewnie i dla Ciebie znajdzie jakieś rozwiązanie. Trzymaj się kochana:)

 19. Z ciekawości wypróbowałem rytuał Egipski od kilku lat jest zakochany bez wzajemności do tej pory w przyjaciółce z pracy. Po wykonanym rytuale wszystko się zmieniło, ona zaczęła zwracać na mnie uwagę zrobiła się miła ogólnie widać w niej wielkie zmiany w stosunku do tego co było kiedyś. Teraz już jesteśmy umówieni na kawę zobaczymy co z tego wyjdzie ale chyba jest szansa na coś poważniejszego.

 20. Nigdy nie wierzyłam w magie ale zmieniłam zdanie po rytuale. Chłopak zaczął się mną interesować, dziś jestem z nim umówiona.

 21. Kupowałam rytuał na konkretną osobę, biała magią, ale bardzo skuteczna na mojego byłego chłopaka. 3 tygodnie po zakończeniu rytuału, który wykonywał pan Wiktor spotkaliśmy się blisko po roku braku kontaktu. On wyznał, że ostatnio uświadomił sobie, że nie zachował się w stosunku do mnie odpowiednio i przeprosił. Zapytał także, czy możemy spróbować być razem jeszcze raz bo bardzo mu zależy, zgodziłam się. Zobaczmy co z tego będzie, natomiast efekty rytuału niewątpliwie są.

 22. W lipcu miałam robiony rytuał Egipski u pana Wiktora na początku sierpnia pojawiły się pierwsze efekty przez następne 2 tygodnie zaczęliśmy się na nowo spotykać z byłym chłopakiem dziś znowu jesteśmy razem.

 23. Zamówiłam rytuał na karierę zawodową. Chciałam trochę zadbać o swoją prace. Dziś 3 tygodnie po rytuale dowiedziałam się, że szefowa przyznała mi podwyżkę.

 24. Polecam dzięki pomocy rytualnej pana Wiktora udało się odzyskać chłopaka. Efekty przyszły po około 4 tygodniach od rytuału. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

 25. Ja jestem zadowolona 3 tygodnie po rytuale Egipskim odezwał się do pani po blisko roku były partner. Dzięki za wszystko. Jutro zaproponował spotkanie w restauracji.

 26. Ja korzystałam tylko z jego rytuału to o nim mogę się wypowiedzieć. Był to rytuał Egipski. Miałam trudną sytuacje z obecnym partnerem odszedł ode mnie chciałam jego powrotu. Udało się po 2 tygodniach po rytuale odzyskaliśmy kontakt z byłym a po 4 tygodniach wróciliśmy do siebie i spotykamy się na nowo.

 27. Kurczę szkoda, że wcześniej nie trafiłam na te stronę i robiłam rytuał u innej osoby. Dopiero ten pan mi pomógł skutecznie odzyskać chłopaka. Dziękuje

 28. Najtrudniejsze było oczekiwanie na efekty ale było warto. Dziś spotkaliśmy się na kawie ona pocałowała mnie i powiedziała, że nie wszystko stracone.

 29. Mam pełne zaufanie do pana Wiktora wykonywał dla mnie już 2 rytuały jeden na miłość skutecznie udało się przywrócić miłość mojego męża. Drugi rytuał był na finanse półtora miesiąca po rytuale znalazłam dużo lepiej płatną prace.

 30. Na efekty czekałam około 3 tygodnie, ale opłaciło się partner wrócił i związek udało się uratować. Mogę polecić z czystym sumieniem pana Wiktora.

 31. Ja jestem zadowolona partner wrócił. Co prawda jeszcze nie jest idealnie ale najważniejsze, że znowu jesteśmy razem.

 32. Długo czekałem ponad 4 tygodnie, jednak cierpliwość się opłaciła są efekty na mojej byłej po rytuale Egipskim zaczęła inaczej na mnie patrzeć, szaleje za mną wcześnie mnie odrzucała.

 33. Miałem wykonywany rytuał u pana Wiktora. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć tak, że jestem zadowolony. Sytuacja w moim związku uległa poprawnie zbliżyliśmy się do siebie. Ona wykazuje mi więcej czułości stała się jakby bardziej wyrozumiała. Do tego mamy więcej tematów do rozmów. Jednym słowem polecam.

 34. Ja mogę powiedzieć nieco na temat rytuału Egipskiego bo z niego korzystałam. Na początku byłam nastawiona trochę sceptycznie ale cóż kto nie zaryzykuje nie pójdzie do przodu. Na ten moment po rytuale partner, który zostawił mnie wcześniej poprosił o wybaczenie i czy może wrócić do mnie. Byłam w szoku bo on nigdy nie przepraszał. Widać w nim zmiany realne,‚które przekładają się na plus. Polecam każdej kobiecie.

 35. Polecam pana Wiktora zrobił profesjonalną diagnozę mojej sprawy zaproponował rytuał Egipski. Zdecydowałem się zaufać nie żałuje, dzięki temu ochroniłem swoje małżeństwo przed rozpadem mieliśmy już separacje teraz wychodzimy na prostą. Dziękuje za wszystko.

 36. Polecam i dziękuje za siebie i za koleżankę. W obu naszych trudnych przypadkach z facetami rytuały okazały się skuteczne.

 37. Nasze małżeństwo przechodziło kryzys skorzystałam z rytuału Egipskiego na rozbudzenie uczuć u męża. Muszę przyznać się, że nie ufałam do końca magii miłosnej ale się nie zawiodłam udało nam się naprawdę polepszyć nasz związek. Są efekty. Dlatego mogę być zadowolona ze współpracy.

 38. Nasze małżeństwo przechodziło duży kryzys. Zdecydowałam się że coś z tym zrobię. Trafiałam na stronę pana Wiktora Morsana zamówiłam po analizę rytuał egipski. Nie żałuje mam efekty zaczęliśmy się z mężem dogadywać rozmawiamy nie kłócimy się jak dawniej on zaczął widzieć moje potrzeby a jego również jest między nami zaufanie. Z czasem myśle, że będzie coraz lepiej bo zmiany są widoczne każdego dnia.

 39. Ja zamawiałam czarne wesele początkowo było trochę obaw ale jestem już po rytuale mam pierwsze po 2 tygodniach sprawy idą do przodu zobaczymy co dalej.

 40. Efekty przyszły po około 3 tygodniach, pan Wiktor Morsan wykonał dla mnie rytuał Egipski. Opinie mogę wyrazić pozytywną.

 41. Przychodzę do was z dobrą wiadomością. Z moim chlopakiem byłam w dwu letniej rozłące. Co prawda spotykaliśmy się od czasu do czasu ale nie byl to związek na którym mi zależało. W lipcu Pan Wiktor wykonał dla mnie rytuał egipski. Na efekty co prawda czekałam z trzy miesiace ale było warto 🙂 w październiku zauważyłam wieksze zainteresowanie ze strony mojej miłości,wiecej pretekstów do spotkań, częstszy kontakt…. No a od listopada jestesmy ponownie parą 🙂 z czystym sumieniem mogę polecić Pana Wiktora. Będę mu wdzięczna do końca życia za tą szanse. Pozdrawiam

 42. Mój partner roztsal się ze mną w nieprzyjaznej atmosferze, ma uparty charakter i nie chce kontaktu. Czy Pan wiktor mi pomoże?

 43. Zdecydowałam się na rytuał Egipski. Po 4 tygodniach ponownie jestem w związku z moim byłym partnerem. To naprawdę działa

 44. Witajcie ja korzystałem Rytulał Egipski zaczolem 1 czerwcz skończył 14 czerwca i teraz czekam na rezultat. Czeka się około miesiąca ale pan Wiktor miał dobre odczucia.

 45. Ja jestem 18 dni po rytuale u innej osoby i jak narazie zero efektu. Robiłem rytuał na naprawę więzi taki jak zaproponował rytualista. Zastanawiam się nad zamówieniem egipskiego u Pana Wiktora, widzę że dużo osób tutaj jest zadowolonych i mają efekty. Moja sytuacja jest dość skomplikowana ponieważ dziewczyna z którą byłem miesiąc wróciła do byłego chłopaka, mnie poblokowala wszędzie. Z analizy wyszedł rytuał egipski ale boję się że będzie za słaby w mojej sytuacji. Może ktoś miał podobny przypadek i chciałby się podzielić swoimi doświadczeniami

 46. Rytuały u Wiktora działają. Jestem tego żywym przykładem. Mój partner nie chciał mnie znać. Po rytuale sytuacja diametralnie się zmieniła. Znowu jesteśmy razem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.