65 komentarzy do “Rytualista Motus

   1. Ja zamawiałam w zeszłym miesiącu u niego rytuał mam wrażenie, że efekty zaczynaja się pojawiać. Chłopak odezwał się do mnie i jutro się spotykamy chce pogadać i wyjaśnić.

 1. Zastawiam się nad rytuałem u niego. Może ktoś podzielić się wrażeniami oraz efektami- jeśli, oczywiście były.

 2. Chyba się zdecyduje. Rytualista Motus ma dużo pozytywnych opinii do tego jest bardzo konkretny. Będę zaczynać w przyszłym tygodniu jak już.

     1. Tak mogę powiedzieć chyba, że rytuał daje efekty. Co najważniejsze wróciliśmy do siebie zaczęliśmy się na nowo spotykać.

 3. Jakiś czas temu robiłam u niego rytuał Miłosny , zadziałał partner zdecydował się wrócić więc mogę polecić.

 4. Odezwał się, to działa, jestem w lekkim szoku, bo na wcześniejsze próby kontaktu z mojej strony nie było odzewu, a tu proszę, odezwał się sam

 5. Nie chciałam pisać opinii wcześniej, ale wszystko się udało. Rytuał Egipski sprawił, że znowu spotykamy się z partnerem.

   1. Nie, wręcz odwrotnie z czasem się jeszcze umocnił nasz związej. Dziś lepiej się dogadujemy i dużo rozmawiamy ze sobą.

 6. Opisze krótko mój przypadek. Od dawna podobał mi się kolega z pracy. Zdecydowanie chciałam z nim być. Jednak on nie zwracał na mnie kompletnie uwagi, był zimny. Po rytuale, który zamówiłam wszystko się zmieniło. Staliśmy się sobie bliscy, zaczęliśmy się spotykać. Zmierzamy ku stałej relacji.

 7. Rytuał Czarne Wesele.
  Byłam przerażona, mąż wyprowadził się nagle bez słowa, zerwał wszelkie kontakty. Wydawalo mi sie, że rytuał nie odniósł żadnego efektu. Nagle mąż sam podjął kontakt, powoli budujemy od nowa naszą relację.

 8. Dobry efekt, nigdy w to nie wierzyłam zbytnio. Jednak to co się zadziało przekonało mnie do wiary w magię miłosną. Mój facet zmienił się nie do poznania po rytuale, ale na dużą korzyść.

 9. Zdecydowałam się na rytuał Egipski.
  Moją sytuacja była bardzo trudna. Początkowo nie było zbyt dużych zmian. Natomiast po 3 tygodniach sytuacja zaczęła zmieniać się na moją korzyść. Wszystko poszło w dobrą stronę od tego czasu, finał jest taki, że wróciliśmy do siebie z byłym partnerem po rytuale. Mam nadzieję, że Wam również się powiedzie. Każdemu należy się miłość🥰

 10. Zastanawiam się na rytuałem u tego Rytualisty. Ktoś teraz robi rytuał u niego lub ma już efekty z wcześniej i może się podzielić opinią?

  1. Ja zacząłem rytuał. Narazie nic specjalnego się nie działo, poza jednym zdarzaniem – dziewczyna wczoraj odblokowała mnie i napisała przy tym była miła co wcześniej się nie zdarzało przed dłuższy czas. Zobaczymy jak będzie dalej

 11. Miałem rytuał krwi. Po miesiącu kobieta wróciła, jednak dalej zdarzają nam się ciche dni. Mam nadzieję, że i to z czasem się poprawi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.