50 komentarzy do “Rytualista Motus

   1. Ja zamawiałam w zeszłym miesiącu u niego rytuał mam wrażenie, że efekty zaczynaja się pojawiać. Chłopak odezwał się do mnie i jutro się spotykamy chce pogadać i wyjaśnić.

 1. Zastawiam się nad rytuałem u niego. Może ktoś podzielić się wrażeniami oraz efektami- jeśli, oczywiście były.

 2. Chyba się zdecyduje Rytualista Motus ma dużo pozytywnych opinii do tego jest bardzo konkretny. Będę zaczynać w przyszłym tygodniu jak już.

     1. Tak mogę powiedzieć chyba, że rytuał daje efekty. Co najważniejsze wróciliśmy do siebie zaczęliśmy się na nowo spotykać.

 3. Jakiś czas temu robiłam u niego rytuał Miłosny , zadziałał partner zdecydował się wrócić więc mogę polecić.

 4. Odezwał się, to działa, jestem w lekkim szoku, bo na wcześniejsze próby kontaktu z mojej strony nie było odzewu, a tu proszę, odezwał się sam

 5. Nie chciałam pisać opinii wcześniej, ale wszystko się udało. Rytuał Egipski sprawił, że znowu spotykamy się z partnerem.

   1. Nie, wręcz odwrotnie z czasem się jeszcze umocnił nasz związej. Dziś lepiej się dogadujemy i dużo rozmawiamy ze sobą.

 6. Opisze krótko mój przypadek. Od dawna podobał mi się kolega z pracy. Zdecydowanie chciałam z nim być. Jednak on nie zwracał na mnie kompletnie uwagi, był zimny. Po rytuale, który zamówiłam wszystko się zmieniło. Staliśmy się sobie bliscy, zaczęliśmy się spotykać. Zmierzamy ku stałej relacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.